Referenciaink

KedvezmenyezettMegyeTamogatas fajtajaA projekt teljes erteke RON-banA vissza nem teritendo tamogatas erteke RON-ban
AGRO SILVA SRLABIT&C fejlesztes KKV-k szamara159.89779.908
AGRO SILVA SRLABIT&C fejlesztes KKV-k szamara275.916155.759
ALBA ALUMINIUABEU tamogatas az ipar szamara1.858.264879.513
CLAUS SERVICEABEU tamogatas az ipar szamara2.714.8711.526.142
KOZARA SRLABIT&C fejlesztes KKV-k szamara233.740115.457
KOZARA SRLABEU tamogatas az ipar szamara1.315.619637.268
MARGA COMP SRLABIT&C fejlesztes KKV-k szamara119.34978.504
NICOLAS DIAZ 1918 SRLABEU tamogatas az ipar szamara681.251380.019
RO.DE.X FASHIONABEU tamogatas az ipar szamara1.990.095786.070
SIT TEHNOLOGII INDUSTRIALE SRLABIT&C fejlesztes KKV-k szamara402.635227.294
VALGER SRLABEU tamogatas az ipar szamara488.277229.904
ACATREXAGEU tamogatas az ipar szamara2.050.2641.150.775
ALYSOR DISCOVERY SRLAGEU tamogatas az ipar szamara1.046.523587.902
EJOT ROMANIAAGIT&C fejlesztes KKV-k szamara956.296539.844
ERALBI DREAM FLOWERS SRLAGIT&C fejlesztes KKV-k szamara69.38149.633
INIC SRLAGEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)24.38112.783
INIC SRLAGIT&C fejlesztes KKV-k szamara129.23472.955
LAPROMET SAAGEU tamogatas az ipar szamara785.266442.091
SCO GENERAL SERVICEAGIT&C fejlesztes KKV-k szamara81.31158.701
VENUS BclMOBAGEU tamogatas az ipar szamara2.856.4561.365.278
CAROLINE COMARNemzeti tamogatasok KKV-k szamara368.598331.738
HAPAX COMPANY SRLARIT&C fejlesztes KKV-k szamara28.59418.324
INEDITARNemzeti tamogatasok KKV-k szamara496.523443.858
LOTUS IND IMPEX SRLAREU tamogatas az ipar szamara2.186.1951.064.326
VON MEISTERAREU tamogatas az ipar szamara1.074.474470.770
ABC TRADING CO SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara576.547282.359
AD CONSULTING SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara290.907144.900
ALLIED ENGINEERSBIT&C fejlesztes KKV-k szamara601.849296.510
ALMI IDEAL CONSTRUCT SRLBEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
ALMI IDEAL CONSTRUCT SRLBEU tamogatas az ipar szamara637.571309.287
ANCOP GLOBAL SRLBEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara223.430223.430
AQUAJETBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara425.862383.276
ARCO EXPERT SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara525.605258.035
ARMONIA SERVBEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara444.964143.538
ASCENDIA DESIGNBIT&C fejlesztes KKV-k szamara434.062217.947
AXES SOFTWAREBMunkahelyek letesitese KKV-k szamara49.30249.302
AXES SOFTWARE SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara614.094302.203
BG CONTABIT&C fejlesztes KKV-k szamara161.18279.359
CAMI COMEXIM SRLBEU tamogatas az ipar szamara507.101204.885
CLASIC MARKET SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara629.578355.407
COMPACT RB COM SRLBEU tamogatas az ipar szamara2.669.8601.064.999
CONTACOR EXPERTBIT&C fejlesztes KKV-k szamara37.95124.845
DANCO Pro ComunicationBIT&C fejlesztes KKV-k szamara130.10794.433
DIGITAL FRIEND'S SRLBEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)8.2063.652
DIGITAL FRIEND'S SRLBEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
ECAS ELECTROBEU tamogatas az ipar szamara1.498.550414.686
ECAS ELECTRONICBIT&C fejlesztes KKV-k szamara132.94065.631
ELCOMET 2000 SRLBEU tamogatas az ipar szamara967.581468.350
ELEMCOBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara457.567411.810
EMAD SERV MILENIUM SRLBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara327.364245.523
EMPIRE VIDEO PRODUCTIONBIT&C fejlesztes KKV-k szamara795.378390.514
EURO CLINIC CONSULTINGBEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak1.049.085835.038
EURO METERS SRLBEU tamogatas az ipar szamara604.487293.032
EXPRESSION GRAPHIC STUDIO SRLBEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara309.477309.477
GAMA TOOLSBIT&C fejlesztes KKV-k szamara188.34292.407
GHETURA ADVERTISINGBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara103.34166.672
INFOMEDIABBroadband kommunikacios halozatok fejlesztese1.208.185825.441
INTERFLOOR SYSTEM SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara228.594112.245
INTERFLOOR SYSTEM SRLBEU tamogatas az ipar szamara889.389430.215
ITALO PARTS SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara301.109147.447
KA & TE ASSOCIATES SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara420.412206.806
LACTATE BRAILABNemzeti tamogatasok KKV-k szamara491.555442.400
LEMON STUDIO SRLBEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
LEMON STUDIO SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.934.385959.905
LENOX PROD SRLBEU tamogatas az ipar szamara1.956.760949.724
MAGECON SRLBEU tamogatas az ipar szamara109.79051.068
MALTA TRAVEL SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara292.538144.762
MATT DESIGN &PRODUCTION SRLBEU tamogatas az ipar szamara394.098106.613
MATT DESIGN &PRODUCTION SRLBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara510.876434.245
MEDICO LEGAL EXPERTBIT&C fejlesztes KKV-k szamara21.69115.743
MEDICO LEGAL EXPERTBEU tamogatas kutatas-fejlesztesre1.116.029854.075
MEGALAN GBBIT&C fejlesztes KKV-k szamara390.907157.814
METROPOLA IMOBILIAR SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara167.42184.229
MSC INTERNATIONALBEU tamogatas az ipar szamara3.619.0231.539.798
MSL LOGISTIC SERVICES SRLBEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
NEMETSCHEK ROMANIA SALES&SUPPORTBIT&C fejlesztes KKV-k szamara4.154.4472.027.002
OPTIMEC PRODBEU tamogatas kutatas-fejlesztesre987.195705.861
PEPAS 2000 SRLBEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara195.211172.818
PETRO STEDESA SRLBEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)8.2783.883
PETRO STEDESA SRLBEU tamogatas az ipar szamara606.923372.256
PLUS CONFORT SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara111.72947.266
PLUS CONFORT SRLBEU tamogatas az ipar szamara1.965.992953.067
POLARH DESIGNBIT&C fejlesztes KKV-k szamara103.25651.244
PRO OPTICABEU tamogatas kutatas-fejlesztesre1.060.063847.081
PRODIN SABEU tamogatas az ipar szamara1.226.832594.081
RAISA MANAGEMENT&CONSULTINGBMunkahelyek letesitese KKV-k szamara56.07956.079
RET UTILAJEBIT&C fejlesztes KKV-k szamara137.32499.671
RIMCOR EX. SRLBEU tamogatas az ipar szamara615.940252.461
ROCK STAR CONSTRUCT SRLBEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)12.2666.134
ROVIS COBIT&C fejlesztes KKV-k szamara129.81894.074
ROVSOLBEU tamogatas kutatas-fejlesztesre931.453702.422
SANPROD TRADING SRLBEU tamogatas az ipar szamara826.508403.692
SAS GROUPBIT&C fejlesztes KKV-k szamara279.541137.399
SILCOREX SABEU tamogatas az ipar szamara1.413.068793.723
SIMAR INDUSTRIAL SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara212.06590.536
STILL DESIGN PRODUCTIONBEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak332.145267.859
SUT CARPATI SABIT&C fejlesztes KKV-k szamara74.36953.978
SUT CARPATI SABEU tamogatas az ipar szamara2.111.8531.026.228
TECO SRLBEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak932.283751.841
TEKART TRADINGBEU tamogatas az ipar szamara1.768.334495.807
TERRA PLAST TRADE SRLBIT&C fejlesztes KKV-k szamara513.965252.904
TERRA PLAST TRADE SRLBEU tamogatas az ipar szamara741.835358.443
THEOTOP SRLBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara163.349118.560
TOKOBIT&C fejlesztes KKV-k szamara99.82660.458
TOKOBIT&C fejlesztes KKV-k szamara151.38774.618
TOKOBIT&C fejlesztes KKV-k szamara302.714148.528
TOP NETBIT&C fejlesztes KKV-k szamara82.75746.718
TRIDENT MEDICAL COMPANYBIT&C fejlesztes KKV-k szamara156.96688.610
TUPAL HP IMPEX SRLBEU tamogatas az ipar szamara402.805194.475
VENTIMIABEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.263312.263
VPL HEALTHCAREBMunkahelyek letesitese KKV-k szamara41.90441.904
EUROBYOTA CONSTRUCT SRLBCEU tamogatas az ipar szamara1.236.035618.246
HECOMIN IMPEX SRLBCIT&C fejlesztes KKV-k szamara252.141142.337
HECOMIN IMPEX SRLBCEU tamogatas az ipar szamara1.920.245932.983
HECOMIN IMPEX SRLBCEU tamogatas az ipar szamara4.161.1712.007.938
LIV COMAL SRLBCIT&C fejlesztes KKV-k szamara71.69351.918
PHARAON COMPANY SRLBCNemzeti tamogatasok KKV-k szamara399.940249.962
ROMALFA TEX SRLBCEU tamogatas az ipar szamara706.650332.094
SUED FOREST EXIM SRLBCEU tamogatas az ipar szamara1.569.400879.172
TRANS CARPAT SRLBCEU tamogatas az ipar szamara1.697.535955.999
VANDROM TRUST SRLBCEU tamogatas az ipar szamara2.079.3101.172.740
ADIX TECHNIK SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.020.887508.666
ARIKAN SERV SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara32.15822.378
BENWOOD BUSINESS SRLBHEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.298.079861.842
CAP PET PLAST SRLBHEU tamogatas az ipar szamara1.691.312952.862
COMPETITIV SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara37.47327.176
CORVINUS INVESTBHEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.217.764883.859
ECO BIHORBHEU tamogatas az ipar szamara9.205.6674.449.495
ECO BIHOR SRLBHEU tamogatas az ipar szamara2.252.5241.064.802
FOREST GREEN & STIL SRLBHEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara322.39949.239
GERMAN ELECTRONICS SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara124.00770.004
INSTRUIT SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara41.24229.934
LINOS IMPEX SRLBHEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak857.345691.407
LOCHNER SYSTEM SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara133.39274.849
LOTUS CENTER SABHIT&C fejlesztes KKV-k szamara832.389467.897
METROPOL IMPEX SRLBHEU tamogatas az ipar szamara616.337342.552
METROPOL IMPEX SRLBHEU tamogatas az ipar szamara1.039.590571.450
NORDINOVABHNemzeti tamogatasok KKV-k szamara488.664439.798
PREMAGRO SABHEU tamogatas az ipar szamara13.161.4236.373.676
ROTI DE CALITATE SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara332.870187.910
SUNTEC TRADE SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara82.21244.595
SUNTEC TRADE SRLBHIT&C fejlesztes KKV-k szamara134.64276.007
TARGET MARKET SISTEM SRLBHEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara416.865285.751
TEHNIKA TRANSMISIEIBHNemzeti tamogatasok KKV-k szamara472.272425.044
TULVAN SRLBHEU tamogatas az ipar szamara1.071.712594.700
ARROX ATELIERBIEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara309.309309.309
EXPOZI ONLINE SRLBIEU tamogatas kutatas-fejlesztesre945.436838.895
EXPRESSION GRAPHIC STUDIO SRLBIEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara676.585491.065
GRANDLUC AGROBIEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara176.892176.892
JESSCAR AUTOSERVICE SRLBIEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara222.400222.400
LACTATE BRAILABIEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara1.489.002600.403
PRCAFE SOUND & EVENTSBIEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara222.600222.600
PRIVILEG CATERINGBINemzeti tamogatasok KKV-k szamara176.478128.089
TEKKA SYSTEM SRLBIEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara308.777308.777
BELCO AVIA SRLBNEU tamogatas az ipar szamara1.317.498723.903
BETAK SABNIT&C fejlesztes KKV-k szamara298.086149.822
BETAK SABNEU tamogatas az ipar szamara1.324.830619.565
BIA SI COM SRLBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara125.27369.927
BIA SI COM SRLBNNemzeti tamogatasok KKV-k szamara93.57378.633
BRIO FRESH SRLBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara148.26283.696
BRIO FRESH SRLBNEU tamogatas az ipar szamara1.910.6971.077.208
EL CAR SRLBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara213.944120.775
EL CAR SRLBNEU tamogatas az ipar szamara1.309.618743.928
ICPE BISTRITA SABNIT&C fejlesztes KKV-k szamara242.463136.874
IMOBIL DAN SRLBNEU tamogatas az ipar szamara1.578.018888.551
LORDINU SRLBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara71.54649.987
LORDINU SRLBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara85.07148.024
LORDINU SRLBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara87.16849.208
METAL FORTEX SRLBNEU tamogatas az ipar szamara1.509.280849.270
METAL FORTEX SRLBNEU tamogatas az ipar szamara7.781.7044.387.472
METAL FORTEX SRLBNNemzeti tamogatasok KKV-k szamara505.546439.825
PAPERLAND SRLBNEU tamogatas az ipar szamara1.578.701884.640
PERIKSBNEU tamogatas az ipar szamara3.534.5681.698.134
PFA POP ANICUTA OLTITABNEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.263312.263
PROLEMATEX PRODCOM SRLBNEU tamogatas az ipar szamara801.763449.106
SCHREINER & CO SRLBNEU tamogatas az ipar szamara335.575181.970
TEVEFAMROTAMBNEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak225.744180.876
TUDORBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara220.327124.378
TUDOR SRLBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara128.57172.580
WINTER COM SRLBNIT&C fejlesztes KKV-k szamara153.00986.376
WINTER COM SRLBNEU tamogatas az ipar szamara6.506.5973.669.159
GEOMETRY S.R.L.BRNemzeti tamogatasok KKV-k szamara163.722132.034
AATEQBVEU tamogatas az ipar szamara1.364.915655.154
AERO PART EXPERTBVEU tamogatas az ipar szamara4.106.1882.306.766
ASCO TOOLS SABVIT&C fejlesztes KKV-k szamara92.39746.560
ASCO TOOLS SABVIT&C fejlesztes KKV-k szamara109.42379.420
ASCO TOOLS SABVIT&C fejlesztes KKV-k szamara171.29785.171
ASCO TOOLS SABVEU tamogatas az ipar szamara2.527.3771.064.998
BRS CONTAB SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara109.67779.604
DIGINESIS SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara989.552558.618
DIGITAL BRAINBVNemzeti tamogatasok KKV-k szamara418.074376.267
DIGITAL BRAIN SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara132.02774.531
ELECTRO PLUS COMPANY SRLBVNemzeti tamogatasok KKV-k szamara421.632379.469
ELECTROPLUS COMPANY SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara38.36427.845
ELMASBVEU tamogatas az ipar szamara17.198.6896.845.123
EURO TOUR SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.168.877572.626
EUROCONSTRUCT SRLBVNemzeti tamogatasok KKV-k szamara414.614248.768
FARALCO SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.312.341642.398
GUMAXBVNemzeti tamogatasok KKV-k szamara325.548292.993
LABCOVET SRLBVEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara264.888185.421
LOGOSOL SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara316.826178.853
MEDIAFOREST SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara497.199280.677
MEZCOM 95 SRLBVEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak211.563124.449
MICROTEK INTERNATIONAL SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara92.11646.311
MICROTEK INTERNATIONAL SRLBVEU tamogatas az ipar szamara2.397.9101.064.660
PROALFA INTERNATIONAL SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.312.341642.398
REMEMBER SRLBVEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak662.616534.368
S.U.D.V. BRASOV SABVEU tamogatas az ipar szamara729.489354.695
STAR EAST PETBVEU tamogatas az ipar szamara10.744.5295.211.495
STILINVEST COMPANY SRLBVEU tamogatas az ipar szamara1.885.9971.062.245
STYLE ADVERTISING SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara45.03132.684
TERMOFARC SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.104.267520.647
TERMOFARC SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.290.964621.150
TERMOFARC SRLBVEU tamogatas az ipar szamara2.295.3201.062.000
TIMISOREANA SRLBVEU tamogatas az ipar szamara3.203.8721.047.143
UNIC SPOT RO SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara677.010382.183
VADEMECUM COMSERV SRLBVEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak407.978239.987
VISUAL FAN SRLBVIT&C fejlesztes KKV-k szamara54.85839.816
CASA CU STRUTI SRLBZEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.263312.263
FERMIT STANTE SI MATRITE SRLBZIT&C fejlesztes KKV-k szamara953.789470.100
A & D DIVERTIS SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara116.53565.786
A & D DIVERTIS SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak145.876145.876
A & M GRAPHIS EDITURA SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara204.898204.898
ACC INVEST SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara291.996204.394
ACTIVE POWER SOLUTIONSCJMunkahelyek letesitese KKV-k szamara130.368130.368
ADRENALIN PARK SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.241.132863.957
AEROCENTER SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara167.78994.720
AGRO LIV SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara591.690334.019
AGROLIV SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara134.95476.184
AGROLIV SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.890.7961.063.522
AIDA ADVERTISING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara960.152542.021
AIDA ADVERTISING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara588.967332.481
ALUTERM GROUP SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)387.261217.819
AQUA PROCIV PROIECT SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.328.172749.775
ARHIDECK CONSTRUCT SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara222.015222.015
ASOC. DORCASCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara44.24133.894
ASOC. ROBERT SCHUMANCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara56.95040.224
ASOCIATIA APATHY ISTVAN EGYESULETCJMenedzsment terv - NATURA 20002.855.1212.855.121
AWP IMPEXCJEU tamogatas az ipar szamara718.566401.568
AWP IMPEX SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.159.108651.038
BARNIT SOFTWARE SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara223.045223.045
BECA SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara114.43864.602
BENINSTAL SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.673.013941.423
BIO ZYME SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)18.30110.163
BONIDA IMPORT EXPORT SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.749.197974.465
CADINTEL SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak128.535103.658
CAP PET PLASTCJEU tamogatas az ipar szamara7.393.9654.166.152
CASA CU MOARA SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.620312.620
CASSIDY MANAGEMENT SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara218.873122.654
CC SOFT SOLUTIONSCJEU tamogatas az ipar szamara1.171.521658.508
CIKAUTXO RO RUBBER & PLASTICCJAllami tamogatas nagy beruhazasok szamara30.600.50111.929.476
CMI MOS IOLANDA ELENACJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara114.55680.191
CODESPRING SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)67.89237.346
CODESPRING SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)281.841158.124
CODESPRING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara431.552213.067
CODESPRING SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara175.020175.020
COLETTE CONSTRUCTCJMunkahelyek letesitese KKV-k szamara25.20025.200
COLOR SERVICE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara82.86059.420
COMPART IMPEX SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
COMPART IMPEX SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara213.501120.525
COMPART IMPEX SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak533.768377.814
COMPART IMPEX SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara92.23392.233
CONSACT CONSULTING SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara22.08422.084
CONSECVENT SRLCJEU tamogatas az ipar szamara971.150692.783
CONTAFISCAL SERVICII SRCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara89.54064.989
CORDIAL SERVICESCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara54.98539.909
CORSO MOBIMEX SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara170.92096.487
CRIU VIDEO PRODUCTION SRL-DCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara223.285223.285
D P CONS SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara91.38950.705
DABLEROM SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara473.027267.031
DACIA FABER SRLCJEU tamogatas az ipar szamara643.215361.061
DARIANCACJEU tamogatas az ipar szamara1.245.853696.448
DATE TRADER SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara278.332157.123
DELTAMEDCJEU tamogatas az ipar szamara1.313.483730.807
DELTAMED SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara266.045150.187
DELTAMED SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara897.365444.196
DENNVER COMIMPEX SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara159.700159.700
DIRECT LINE INOX IMPEX SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.339.772663.542
DIRECT LINE INOX IMPEX SRLCJEU tamogatas az ipar szamara2.075.9691.021.247
DIRECT LINE INOX IMPEX SRLCJEU tamogatas az ipar szamara4.765.0842.319.199
DIRECT LINE INOX IMPEX SRLCJEU tamogatas az ipar szamara7.738.2203.722.088
DORALEX COM SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara756.230756.230
DORALEX CONSTRUCT SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)50.56429.743
DRISCO SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.273.7501.082.688
ECONOMIC SOFT CONSULTING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara113.74582.557
ELMECO SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara332.140187.498
EPINVEST SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.095.669550.944
ESCO M IMPORT EXPORT SRLCJEU tamogatas az ipar szamara2.212.6561.249.080
EUROCONSTRUCTCJEU tamogatas az ipar szamara3.673.7672.054.483
EUROMA SPORT SRLCJEU tamogatas az ipar szamara143.13178.632
EYANNA COSMECEUTICALS SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara104.08358.756
FIMARO SACJEU tamogatas az ipar szamara814.549386.804
FINAS CONSULTING SRLCJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara745.949372.975
FISC CONSULTINGCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara242.692137.003
FORTIS GROUP SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara31.65822.978
FUNDATIA PARINTI CLUJENICJIT&C fejlesztes KKV-k szamara31.65822.978
GALLIT MATERIALE SI SERVICII IN CONSTRUCTII SRLCJEU tamogatas az ipar szamara159.78089.590
GLASS MINERALCJEU tamogatas az ipar szamara10.685.4934.449.883
GOODWILL CONSULTING GWC SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)19.64213.749
GOODWILL CONSULTING GWC SRLCJMunkahelyek letesitese KKV-k szamara111.77611.176
GOODWILL CONSULTING GWC SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara116.02673.897
GOODWILL CONSULTING GWC SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara180.826102.079
GOODWILL CONSULTING GWC SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara691.374390.292
GOODWILL CONSULTING GWC SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak214.295172.818
GRANJONCJEU tamogatas az ipar szamara974.929546.387
GRANJON SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara95.74673.354
GRANJON SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.375.150772.418
GRANJON SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara307.841281.131
GREEN PARTNERS SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara35.86523.205
GREENVIRO SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara184.779134.114
GRUP TRANSILVAE SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.12210.919
GRUP TRANSILVAE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara990.969559.418
GRUP TRANSILVAE SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.746.714973.006
HIPERBOREA IMPEX SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara107.03560.423
HKSYS SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara270.297270.297
HYDRO POWER PROJECT SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara174.43798.473
IDOX SOLUTIONSCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara426.359383.723
INVEST SERVICII COMERCIALE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara316.497178.667
IVP DESIGN S.R.L.CJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak435.123350.906
KASABIAN EVACJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara172.000172.000
KENTOUR SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara311.500311.500
KERESZTES WASH SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara222.500222.500
KLAUSEN EXIM SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara365.263179.438
KLAUSEN EXIM SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara254.815254.815
KON TRADE SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.041.810489.493
KTB PROMOTION SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara104.502104.502
LEMNCONFEXCJEU tamogatas az ipar szamara921.088442.406
LIFE IS HARDCJMunkahelyek letesitese KKV-k szamara130.368130.368
LINEART SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara38.01920.731
LM CLIVENTINS SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara373.005185.209
LOGICODE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara63.87835.682
LOGO ART&PRINT SRL-DCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara85.00042.500
MAG SERVICE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara343.361207.908
MALTEZCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara99.80365.774
MARTY EVENTS & CATERING SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara177.320100.000
MARTY PAN SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara247.330122.766
MAXWELL SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara284.615160.670
MEDIA PULS & ADVERTISING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara200.046112.929
METALOTEHNIC SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara22.59616.400
MILENIUM MEDIA PRINT SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara820.046595.195
MONTAJ SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara48.05434.878
MOTOR FORCE IMPEX SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara93.31978.419
NAPOSINT PRODCOM SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.522.532854.012
NATIVOWOOL SHEEP SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.599312.599
NETROM COMUNICATII SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.598.236902.230
NIS ELECTRONICS SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.44111.124
NIS ELECTRONICS SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara245.000245.000
NORAK SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.659.544829.772
OPTILENS SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara301.121169.988
P&C APUSEANACJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara206.44883.247
PANTRAVEL SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara71.99843.920
PANTRAVEL SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak335.932214.993
PARAPHARMCJEU tamogatas az ipar szamara3.216.6111.807.513
PARAPHARMCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara489.840440.856
PERFECT SEAL SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara57.49647.914
PERFORMIA BRANDLECJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara31.87120.562
PF BILC MARIA IULIANACJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara179.440179.440
PF MARIS ADRIANACJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara179.756179.756
PF MORAR DORINCJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara179.500179.500
PFA BILC IOANCJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara177.312177.312
PFA KANTOR IMMANUELCJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara177.784177.784
PFA MARIS FELICIACJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara176.700176.700
PFA PURCEL OCTAVIANCJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara177.600177.600
PFA Purcel SamuelCJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara176.696176.696
PLANSETTER SRL-DCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara223.300223.300
PLURIPLAST SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.893.1311.063.812
PRIMEX SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
PRIMEX SRLCJEU tamogatas az ipar szamara690.303383.685
PRIMEX SRLCJEU tamogatas az ipar szamara785.182432.853
PRO PLAST PRODCOM SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak448.107361.377
PRO TEMPUS SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara126.835126.835
PRODCONFEXCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara492.662443.396
PRODGLOB CLASIC GLASS SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)43.19824.386
PROFI AUTO SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara572.923323.424
PROFI SERVICE RO SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.44111.124
PROFI SERVICE RO SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara58.49936.564
PROFI SERVICE RO SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara206.234116.422
PROFIX SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara250.362141.333
PROMODCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara192.24293.262
PROMOTION IMAGICA TRANSILVAE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.474.816832.558
PUBLISYS SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara145.86982.345
PUBLISYS SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara492.218442.996
PUNCT MEDIA SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak490.181395.307
RESET MEDIA SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.568.948834.533
RETTI INVEST SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara168.47595.107
RIBEIT SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara285.410161.119
ROMSOFT COMIMPEX SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara236.889133.728
ROMSOUND SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara807.760807.760
RT SOLUTIONS SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara339.670191.749
RTD ROMANIAN TOOLS DESIGN SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara468.239264.328
RTM JALUZELECJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)24.65513.749
RULMENTI SUEDIA SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara728.693411.359
SADACHIT PRODCOM SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara419.228377.305
SAINT GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS ROMANIACJEU tamogatas az ipar szamara7.646.3582.509.586
SALSTAR SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak1.056.066851.666
SCATCONT SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara60.60643.988
SCHULLER EH KLAR SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara624.618311.926
SIMACEK CLEANING SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
SIMACEK CLEANING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.735.459979.694
SIMACEK GARDENING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara233.554131.845
SIMACEK GARDENING SRLCJNorveg Alap / A Zold Ipar fejlesztese1.762.3401.270.444
SKEYE BLUE ADVERTISING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara103.29358.311
SMILO PRODCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara644.148438.021
SRK SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara393.440220.358
STARNET CONSULTING SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.44111.124
STARNET CONSULTING SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara160.03094.135
STARNET CONSULTING SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak144.82582.115
STARNET DATA SERVICE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara55.28440.126
STARNET DATA SERVICE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara115.34765.115
STARNET DATA SERVICE SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara228.771129.145
STOMA CARE SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak278.362274.569
STUDIO IMPRESS DESIGN SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.07915.599
STUDIO IMPRESS DESIGN SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara236.369133.434
STUDIO IMPRESS DESIGN SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara318.408179.746
STUDIO IMPRESS DESIGN SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.706.190959.239
SUPREMOFFICE SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.720.937967.970
SVENNIS CLOUD SOLUTIONSCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara492.662443.396
TEHNOFAVORIT SACJIT&C fejlesztes KKV-k szamara148.13073.465
TEHNOLOGISTIC SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)23.78013.988
TEHNOLOGISTIC SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.201.359871.966
TELEDATANET SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara729.708411.932
TELEDATANET SRLCJEU tamogatas az ipar szamara5.191.6682.582.681
TERMINUS PROD SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara155.25487.643
TERMINUS PROD SRLCJEU tamogatas az ipar szamara132.30973.837
TIPOLAM PRO SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara82.00041.000
TITAN SOFT SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara14.29110.373
TOMSA IMPORT EXPORTCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara404.214363.792
TRA PRO MEC SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.07910.919
TRA PRO MEC SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara74.08953.774
TRANSIMONT SRLCJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.07910.919
TRANSIMONT SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara918.913449.830
TRANSVITAL COSMETICSCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara492.079442.871
TRAPROMEC SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara74.08953.466
UNION CO SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.193.350673.665
UNION CO SRLCJEU tamogatas kutatas-fejlesztesre1.734.920978.600
UTILGRAFCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara490.885441.797
V PRINTCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak116.59694.029
VOBISCUM IMPRIMERIA SRLCJIT&C fejlesztes KKV-k szamara222.198125.434
VOBISCUM IMPRIMERIA SRLCJEU tamogatas az ipar szamara1.484.336836.104
VOBISCUM IMPRIMERIA SRLCJEU tamogatas az ipar szamara2.911.6431.636.585
WOOD & WOOL SRLCJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara329.071172.804
YACHTING CLUB TARNITACJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.263312.263
YDNA PRODEXIM SRLCJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak765.153366.163
YOPPI TRANSILVANIA SRLCJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara23.18023.180
D&G GROUP SRLCLNemzeti tamogatasok KKV-k szamara316.873237.655
AMIRO CONT SRLCVIT&C fejlesztes KKV-k szamara47.96434.767
EUROCONSTRUCT SRLCVIT&C fejlesztes KKV-k szamara125.53470.866
EUROCONSTRUCT SRLCVEU tamogatas az ipar szamara1.328.024748.028
H PRESSCVMunkahelyek letesitese KKV-k szamara18.62418.624
JJC HOLDING SRLCVNemzeti tamogatasok KKV-k szamara179.774134.831
KOMENCO SRLCVIT&C fejlesztes KKV-k szamara80.28245.320
KOMENCO SRLCVEU tamogatas az ipar szamara1.073.904740.609
LASER DT SRLCVEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)178.38099.999
NATUR MED SRLCVIT&C fejlesztes KKV-k szamara64.16546.571
OPTIMOBIL SRLCVEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak235.122138.307
OPTIMOBIL SRLCVNemzeti tamogatasok KKV-k szamara1.1501.150
PRODUCTIE PANEM SRLCVEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)178.38099.999
RUSCUS ART SRL-DCVEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.230.419873.456
TRIBOX SRLCVEU tamogatas az ipar szamara132.03673.294
E-LABORATOR FEERIA SRLDBEU tamogatas az ipar szamara1.458.917821.190
LIC-CLAUSEB SRL-DDBEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara221.035221.035
METAPLAST SRLDBIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.625.121803.735
A.M.N.DESIGNDJIT&C fejlesztes KKV-k szamara75.74468.170
ADA ELECTRIC SRLDJIT&C fejlesztes KKV-k szamara133.84375.557
ALL INSTAL SRLDJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak1.058.640845.204
BEAUTY M & R COM IMPEX SRL-DDJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara223.430223.430
DOLJ CONSTRUCTDJEU tamogatas az ipar szamara463.058254.421
DREALCELDJIT&C fejlesztes KKV-k szamara84.14147.499
GECOROM SADJEU tamogatas az ipar szamara1.934.100939.233
MAG CONSTRUCTDJEU tamogatas az ipar szamara5.969.0823.270.511
MC RIVERSIDE HOTELDJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara550.352332.874
MC RIVERSIDE HOTELDJHaltenyesztes228.476138.191
PROFI SERVDJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak1.042.964832.689
PROJECT THC SRLDJIT&C fejlesztes KKV-k szamara296.540167.402
PROJECT THC SRLDJEU tamogatas az ipar szamara1.738.696979.615
Synchro Comp SRLDJIT&C fejlesztes KKV-k szamara693.023391.223
ABM CONSTRUCT SRLGJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak850.000850.000
TERMALUXGJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak901.921250.047
EUROPA STAR SERVICEGRNemzeti tamogatasok KKV-k szamara490.219441.197
REOS PRODUCTIONGREU tamogatas az ipar szamara720.528340.021
ROSE MEDIAGRNemzeti tamogatasok KKV-k szamara361.611325.450
ROXANAGRNemzeti tamogatasok KKV-k szamara106.90768.972
CASTECO INVEST SRLHDEU tamogatas az ipar szamara1.432.587807.438
MULTISERV ANIMALIA SRLHDEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara222.500222.500
SIMAUSROM COMSERVIMPEX SRLHDIT&C fejlesztes KKV-k szamara138.20668.384
AB INITIO RESEARCH SERVICES SRL-DHREU tamogatas kutatas-fejlesztesre922.352831.411
AGLAED TURISM SRLHREU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara310.191310.191
ALUTUS SAHREU tamogatas az ipar szamara2.330.5301.129.759
AUTOCAROS SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara302.611170.829
AVANGARDE CONSULTING SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara56.07340.658
CERAMICA VITOS KERAMIA SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara51.49835.235
CERAMICA VITOS KERAMIA SRLHREU tamogatas az ipar szamara196.977109.356
CONLOG EAST SRLHRNemzeti tamogatasok KKV-k szamara410.850369.766
EVERGREEN AGROTURISM SRLHREU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.900312.900
HILCON SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara99.19871.999
HILCON SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara214.824121.272
HODGYAI CONTHRNemzeti tamogatasok KKV-k szamara10.29210.292
KERESTELY ENGINEERING CONSULTANTSHREU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara221.125221.125
KLIMA SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara174.40798.456
KLIMA SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara186.491105.277
LAGUNA GROUP SRLHRTamogatas bizonyos sebezheto csoportok munkaeropiacra valo jutasahoz2.184.5941.885.298
LAGUNA SERVHREU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.165.959852.005
LAGUNA SERV SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara23.95717.388
MARTON VOLAN SRLHREU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.599312.599
MASTERPLAN STUDIO SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara44.33932.181
MASTERPLAN STUDIO SRLHRNemzeti tamogatasok KKV-k szamara1.8401.840
METAGALAXHREU tamogatas az ipar szamara745.987414.078
METAGALAX SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara234.444132.348
METAGALAX SRLHREU tamogatas az ipar szamara573.167360.927
NYKO SRLHRNemzeti tamogatasok KKV-k szamara932.527822.654
PRESTAREA SCHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara103.09774.829
PROSPERO TECHNIK SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara219.282123.788
PROSPERO TECHNIK SRLHREU tamogatas az ipar szamara1.617.049909.009
ROLLOTEC SRLHREU tamogatas az ipar szamara1.486.255714.443
SMARTEST IT&ADS SRLHREU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara222.290222.290
SOLT SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara308.697174.264
STYLE SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara96.19054.301
TEHNO SISTEM ALARM SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara67.58649.054
TOPO SERVICE SAHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara147.63373.911
UPS DISTRIBUTION SRLHRIT&C fejlesztes KKV-k szamara203.310114.772
AGRO CRISMAR S.R.L.IFEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara572.181184.574
BLUE HORSE SRLIFEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara231.758139.056
BLUE SHADOWSIFEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.802312.802
CRISTAL BRAD SERVICE SRLIFEU tamogatas az ipar szamara2.588.9761.053.545
GEOMED IMPEX 2002 SRLIFIT&C fejlesztes KKV-k szamara104.33251.411
KONIG FRANKSTAHL SRLIFEU tamogatas az ipar szamara403.960158.403
SIMAR INDUSTRIAL SRLIFEU tamogatas az ipar szamara1.042.721421.284
SIMIN ARTEFACTIFEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara315.000315.000
SMART MIND LAB SRLIFEU tamogatas kutatas-fejlesztesre938.031749.891
THEEA TOYS MANUFACTURE SRLIFEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.802312.802
INSTALATII COMPLETEISEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara223.045223.045
TERITEX ROMANIAISEU tamogatas az ipar szamara418.366230.861
COMTECMHIT&C fejlesztes KKV-k szamara94.57968.777
PAN NAUTICMHEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara221.033221.033
PFA POSPISIL TEREZIA HEDVICAMHEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara177.228177.228
ALPHA STONE SRLMMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara67.97457.121
AMBACART GRUPMMEU tamogatas az ipar szamara1.570.239882.852
AMBACART GRUP SRLMMEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
AMBACART GRUP SRLMMEU tamogatas az ipar szamara1.857.6001.043.173
ART TRADITION PRODUCTION SRLMMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak849.570499.747
BDM Grup InvestMMEU tamogatas az ipar szamara2.283.7291.103.122
BDM GRUP INVEST SRLMMEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)292.020164.850
BDM GRUP INVEST SRLMMEU tamogatas az ipar szamara2.048.091994.514
BEST AUTO SRLMMIT&C fejlesztes KKV-k szamara381.061197.709
BEST AUTO SRLMMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak1.352.182825.093
CISAGIVE TRADE SRLMMIT&C fejlesztes KKV-k szamara116.20984.345
COMERPAN SRLMMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara255.955255.955
COMPLEX BRAD SRLMMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak307.426238.253
CONSTRUDAVA SRLMMEU tamogatas az ipar szamara1.319.067741.524
ELLETI COM TRANS SRLMMIT&C fejlesztes KKV-k szamara46.36133.649
ELLETI COM TRANS SRLMMIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.074.107528.312
ETNO WOODMMEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara221.035221.035
KUMAR TRADING LTD SRLMMIT&C fejlesztes KKV-k szamara707.658399.484
MOB SERV IMPEX SRLMMEU tamogatas az ipar szamara986.096554.387
NORDEX SRLMMIT&C fejlesztes KKV-k szamara82.60946.634
NORDEX SRLMMIT&C fejlesztes KKV-k szamara85.40648.213
RIMPEX GROUP SRLMMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak1.196.420583.044
SOLARCENTER RENERG SRLMMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara136.78795.751
TOMIS SECURITY COMPUTERS SISTEM SRLMMIT&C fejlesztes KKV-k szamara44.53228.632
ADMINISTRATIV BUSINESS SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara75.97455.143
ASOCIATIA PRO CHRISTO Et ECCLESIAMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara32.57324.913
AUTOCOMPLET SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara579.512327.144
BIADOR CONSULTANTA SRL-DMSEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara312.802312.802
BIOEEL SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara440.229216.036
CIS GAZ SAMSEU tamogatas az ipar szamara1.417.199796.949
CLINI LAB SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara249.913121.349
COMFOL SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara23.63816.436
CREATIVE CONCEPTMSEU tamogatas az ipar szamara345.144188.837
CSATO PRESTMSEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)3.9322.229
DORA MEDICALS SRLMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara838.520838.520
DRG AUDIT SAMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.422.922794.666
ELMED SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara348.643196.814
EXPERT COMPANY GROUP SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara104.66059.082
EXPERT COMPANY GROUP SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara188.890106.632
FARMACIA HAPCIU SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara90.46851.071
FIMATEX SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara176.05086.847
FINANCIAL CONSULTING SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara97.15070.512
FITONIA SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara26.81419.462
FOMCO PRODIMPEXMSEU tamogatas az ipar szamara3.991.3972.244.595
GEROBOB SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara260.972147.323
GRAFX SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara102.19057.688
GRATI SERV SRLMSEU tamogatas az ipar szamara332.661156.756
HAHOTA SRLMSEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.12210.919
HAHOTA SRLMSEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak111.77090.137
HOERBURGERMSEU tamogatas az ipar szamara235.505109.592
ITECHSOL SRLMSEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)22.60711.782
MEDIAPRINT PRODCOM SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara20.07714.504
METAL EXPERTMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara444.176399.758
METEORA SERVICE SRLMSEU tamogatas az ipar szamara521.350292.052
MG CARGO RO SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara156.62588.417
MIF SAMSEU tamogatas az ipar szamara1.319.134639.542
MINOS SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara109.41979.286
MOBIMPEX SRLMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara692.219692.219
NETT FRONTMSEU tamogatas az ipar szamara7.529.1544.235.426
NETT FRONT SRLMSEU tamogatas az ipar szamara1.463.732824.249
NOVAMECANICA SRLMSEU tamogatas az ipar szamara2.213.1521.073.251
OPTICA OPTOFARM SRLMSEU tamogatas az ipar szamara1.296.416731.261
OPTOLENS SRLMSEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak484.130390.427
ORIOLE PLUS SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara21.70114.500
PICK-UP SRLMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara13.44011.200
PITCO SRLMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara434.214390.792
PRO DESIGN CONSTRUCT SRLMSEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)11.9437.026
PRO DESIGN CONSTRUCT SRLMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara107.50190.337
PROCAM SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara94.00753.068
PROCAM SRLMSEU tamogatas az ipar szamara1.300.496733.353
PRODMOLDA SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara21.70115.751
PROENERG SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara653.985369.185
PROMEDIVET SRLMSEU tamogatas az ipar szamara1.838.9891.037.428
QUALITAS COM SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara86.43348.751
REICHON SRLMSEU tamogatas az ipar szamara1.751.676978.683
REMEX SAMSEU tamogatas az ipar szamara1.885.030916.533
Riada Brand SRL-DMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara114.72142.568
RO D OPTICA SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara25.18515.557
SANDS PROMO SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara449.872245.037
SIGMANET SRLMSEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)18.02310.602
SIGMANET SRLMSEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak101.61159.771
SIGMANET SRLMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara58.49158.491
SMARTFARM SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara92.93747.910
SUMEL ELECTROMURES PRODUCTIEMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara445.406249.798
TELESON COM SRLMSEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.224.939839.646
TIPOMUR PRINTMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara444.240399.816
TIPOMUR SAMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara112.00763.230
TMGIP SAMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara258.226258.226
TV ADLER TRADING SRLMSIT&C fejlesztes KKV-k szamara382.247213.375
VERDI TOUR SRLMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara367.658134.996
VIESSMANN TRANSILVANIAMSEU tamogatas az ipar szamara472.690219.518
VIESSMANN TRANSILVANIAMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara477.225429.502
WATASYS SRL-DMSEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara794.856576.911
WATASYS SRL-DMSNemzeti tamogatasok KKV-k szamara391.423352.281
BIOLIV ADONIOLEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara468.673328.071
ACETI SRLOTEU tamogatas az ipar szamara2.052.986996.121
CIREX PROMETALPHNemzeti tamogatasok KKV-k szamara447.261402.535
FAXMEDIA CONSULTING SRLPHIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.734.802979.324
FLINTABPHEU tamogatas az ipar szamara605.919326.970
FLINTABPHNemzeti tamogatasok KKV-k szamara498.457443.627
GILMETPHEU tamogatas az ipar szamara6.030.5792.341.085
HOLCHIMPHEU tamogatas az ipar szamara1.789.6881.004.330
LIPLAS PRODPHEU tamogatas az ipar szamara141.07374.290
MERCANTIS BIG SAPHIT&C fejlesztes KKV-k szamara117.42785.230
OPOGETE IMPEXPHIT&C fejlesztes KKV-k szamara363.723205.328
PETRO STEDESA SRLPHEU tamogatas az ipar szamara1.726.913970.672
PROLEASING MOTORS SRLPHIT&C fejlesztes KKV-k szamara940.288461.952
PROLEASING MOTORS SRLPHIT&C fejlesztes KKV-k szamara1.792.562883.249
4M MP SRLSBEU tamogatas az ipar szamara898.197504.669
CONSTRUCTII METALICE TARNAVA SRLSBEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara1.299.258893.904
CRISSERV SRLSBIT&C fejlesztes KKV-k szamara459.777259.551
CRISSERV SRLSBIT&C fejlesztes KKV-k szamara500.886282.758
DAEMED SRLSBIT&C fejlesztes KKV-k szamara56.74641.187
ENGLISH STEP BY STEP SRLSBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara123.05079.387
FORTZA.RO SRLSBEU tamogatas az ipar szamara2.946.111961.848
FORTZA.RO SRLSBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara474.893427.403
IDEAL PLASTSBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara425.031382.528
MIDMET SRLSBEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.07910.919
MIDMET SRLSBEU tamogatas az ipar szamara1.109.152622.858
MULTIENGRAVE SRLSBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara279.378279.378
NATURIFSBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara389.107243.192
OEHLER MECANICASBEU tamogatas az ipar szamara7.099.3863.231.649
ROMANFIR SRLSBA gyarto agazat energia-hatekonysaganak novelese1.053.837505.872
SOLVOSIB SRLSBEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak957.620563.306
SOUTH CARPATHIAN TRAVELSBNemzeti tamogatasok KKV-k szamara44.00828.392
3G AGRICOLASJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara123.73679.830
ATL ELECTRONIC SRLSJEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak1.027.144828.342
BOGLAR CHAMP SRLSJEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara4.453.0101.788.840
DRUM CONSTRUCT SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara548.593296.291
ECOPROIECT SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara69.22350.242
ECOPROIECT SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara197.701111.605
ELPROCON SRLSJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.43014.301
ELPROCON SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara53.46935.869
ELPROCON SRLSJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara76.79676.796
EUDIS SASJIT&C fejlesztes KKV-k szamara214.126120.877
EUDIS SASJEU tamogatas az ipar szamara1.029.225580.449
FEREXPERT SRLSJEU tamogatas az ipar szamara182.22198.330
GYM INVEST SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara116.49865.765
INSTALATII MONTAJ GRUP SRLSJEU tamogatas az ipar szamara1.277.218716.326
LOTUS SASJEU tamogatas az ipar szamara508.684286.271
MAGIC COMPUTER SERVICE SRLSJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)11.0106.477
MAGIC COMPUTER SERVICE SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara100.34172.752
MAGIC COMPUTER SERVICE SRLSJNemzeti tamogatasok KKV-k szamara218.734218.734
MICRO SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara303.575150.960
NORDMAN PRODUCT SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara343.758194.057
OLECOM PROD SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara572.780323.343
ROMAGRA SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara103.62767.676
SERVICE AUTO-ATTILA SRLSJEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara222.015222.015
TOPSIM SRLSJIT&C fejlesztes KKV-k szamara231.15297.763
TRESTIAN TRANS SRLSJEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)7.3723.462
TRESTIAN TRANS SRLSJEU tamogatas az ipar szamara1.287.000717.937
UNICONF SASJEU tamogatas az ipar szamara353.951166.881
UNICONF SASJEU tamogatas az ipar szamara314.609143.971
ABAPRINTSMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara642.851443.774
ABAPRINT SRLSMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak374.969374.969
AMA UNDER CONSTRUCTION SRL-DSMEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara310.070175.038
AMBO CONSULTING SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara97.15068.327
BARDI INDUSTRY SRLSMEU tamogatas az ipar szamara904.577439.988
BIOKOZ CHAMPION SRLSMEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara5.836.5563.266.019
CENTRU DE SECURITATE SI INFORMATICA SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara92.38652.153
CONSULTCONSTRUCT SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara26.81417.156
DERFNAM SRL-DSMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara86.00042.568
ENA ZET SRLSMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara758.422758.422
FIRMA HUTTON SRLSMEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara24.674.0512.197.070
FRONTAL PRODUCTION RUMANIEN SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara208.818117.881
FRONTAL PRODUCTION RUMANIEN SRLSMEU tamogatas az ipar szamara1.607.870903.736
FUNDATIA MAURERSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara22.07116.019
KNEHO ROM SRLSMEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)21.44115.891
KNEHO ROM SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara133.51565.778
KNEHO ROM SRLSMEU tamogatas az ipar szamara477.194229.810
L CT COLLECTION SRLSMEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.78411.033
L CT COLLECTION SRLSMEU tamogatas az ipar szamara406.819224.783
LASIUS SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara91.19551.481
LASIUS SRLSMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak150.05984.711
LASIUS SRLSMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak587.222473.566
MEM BAU SRLSMEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)34.01118.220
MEMBAU SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara74.66454.192
MEMBAU SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara300.952169.892
MEMBAU SRLSMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara74.27329.701
MIHALKU MASTER SRLSMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara439.753395.778
NENSY SRLSMEU tamogatas az ipar szamara789.172442.809
OFFENSIVESMEU tamogatas az ipar szamara6.211.6852.964.074
OFFENSIVE SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara2.195.4161.077.287
OFFENSIVE SRLSMEU tamogatas az ipar szamara2.219.5611.063.787
RESETAR M SRLSMNemzeti tamogatasok KKV-k szamara260.335260.335
SAMINSTAL SRLSMEgyeb EU tamogatasok KKV-k szamara (nemzetkoziesites, ISO, tanacsadas)20.60610.653
SAMINSTAL SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara177.954100.458
SAMINSTAL SRLSMEU tamogatas az ipar szamara1.597.473899.958
SANMUN SRLSMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak104.72461.603
TEHNOMECANICA SRLSMIT&C fejlesztes KKV-k szamara231.903130.913
TEHNOMECANICA SRLSMEU tamogatas az ipar szamara1.688.256949.111
TIE SERVICES INTERNATIONAL SRLSMEU tamogatas az ipar szamara7.013.3293.954.175
TONYTEH SRLSMEU tamogatasok varosi mikrovallalkozasoknak112.63866.258
UNIVERSAL SRLSMEU tamogatas az ipar szamara1.685.492941.167
VARGA QUATTRO SRLSMEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara4.062.3601.638.047
VARGA QUATTRO SRLSMEU tamogatasok a mezogazdasag es az elelmiszeripar szamara6.198.0182.499.438
ZES ZOLLNER ELECTRONICSMEU tamogatas az ipar szamara16.674.3046.601.198
ZES ZOLLNER ELECTRONICSMEU tamogatas az ipar szamara19.537.2067.747.241
MASTER ALTING SRLSVEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara315.000315.000
RAI ONO IMPEX SRLSVIT&C fejlesztes KKV-k szamara134.82176.108
TARRA PLASTSVIT&C fejlesztes KKV-k szamara162.34791.648
HARBORSZ LOGISTIC SRLTMIT&C fejlesztes KKV-k szamara112.36063.429
WEST BEVERAGES SRLTMIT&C fejlesztes KKV-k szamara953.559538.299
COROM EXPORTVLNemzeti tamogatasok KKV-k szamara627.933443.949
GDG SUPREMVLA turisztikai infrastruktura fejlesztese2.361.0061.215.218
MAGNANIUMVLEU tamogatasok videki, nem mezogazdasagi tevekenysegek folytatasara311.360311.360
VULTURIIVLMunkahelyek letesitese KKV-k szamara37.80037.800
VULTURIIVLNemzeti tamogatasok KKV-k szamara106.09068.445
LARIS PRODUCTION SRLVNEU tamogatas az ipar szamara505.511240.262
LARIS PRODUCTION SRLVNEU tamogatas az ipar szamara1.586.168762.235
EVIPRIM COM SRLVRIT&C fejlesztes KKV-k szamara121.74568.727

Igényeljen INGYENES székhelyi tanácsadást!

Az alábbi űrlapot kitöltve több információt fogunk biztosítani az Ön számára megfelelő vissza nem térítendő támogatási lehetőségekről.

*Kötelezõen kitöltendõ

A Küldés gombot használva beleegyezik az adatvédelmi politikánk személyes adatok felhasználására vonatkozó részébe.

• több információt biztosítunk - INGYENESEN
• megvizsgáljuk a cége és befektetési ötletének megfelelőségét - INGYENESEN
• megírjuk a pályázatát
• tervezési szolgáltatásokat biztosítunk a Goodwill Energy partnerünkön keresztül
• tanácsadást biztosítunk a megvalósítási valamint a megvalósítás utáni időszakban